Euro-Tax.pl z tytułem Steuerberatera w Niemczech

Krótszy czas oczekiwania na zwrot podatku za pracę w Niemczech i gwarancja maksymalnego zwrotu podatku – to zalety posiadania pełnych uprawnień wynikających z posiadania tytułu Steuerberater w Niemczech.

Tytuł Steuerberater to certyfikat jakości przyznawany przez Niemiecką Izbę Podatkową. Firmy oraz eksperci zajmujący się doradztwem podatkowym czy pomocą w rozliczaniu podatków dzięki temu tytułowi zyskują wiele możliwości – z korzyścią dla klientów.

Aby otrzymać w Niemczech taki status, należy spełnić szereg wysokich wymagań prawnych i profesjonalnych. Steuerberater oraz nadawany firmom tytuł Steuerberatungsgesellschaft, to w Niemczech swoiste pieczęcie jakości i posiadanych kwalifikacji. Firma posługująca się nimi to pewny i rzetelny partner biznesowy. Taką firmą jest Euro-Tax.pl.

Doradcy wyróżnieni tytułem Steuerberatera mają dostęp do systemu DATEV, adresowanego do doradców podatkowych w Niemczech. Euro-Tax.pl jest prawdopodobnie jedyną firmą w Polsce, której eksperci ds. rozliczeń podatkowych aktywnie używają systemu DATEV. Dzięki temu sprawy naszych klientów są rozpatrywane szybciej. Urzędnicy podatkowi w Niemczech w pierwszej kolejności analizują bowiem zgłoszenia przesłane drogą elektroniczną, a sprawy zlecone poprzez system DATEV traktują z większą przychylnością.

Dużym atutem tego systemu, do którego dostęp mają eksperci Euro-Tax.pl jest fakt, że dzięki niemu wniosek trafia do urzędu już w chwili jego sporządzenia. Instytucja zgłaszająca, która posiada status Steuerberatera jest zaś uznawana przez urzędników jako całkowicie godna zaufania. To oznacza, że zgłoszenie online jest traktowane równorzędnie z rozliczeniem papierowym i klient nie musi czekać, aż poczta lub kurier dostarczy urzędnikom stosowne dokumenty. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają mnóstwo czasu i mogą szybciej cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi przyznanymi w ramach zwrotu podatku. Nasi klienci w każdej chwili mogą też otrzymać potwierdzenie zlecenia online ich sprawy podatkowej.

Rozlicz swój podatek szybko i rzetelnie, sięgnij po zasiłek rodzinny w Niemczech – zaufaj Euro-Tax.pl.

Banner Promocyjny

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię