Kolejny rekordowy Kindergeld

Miło nam poinformować, że odzyskaliśmy rekordowy zasiłek rodzinny z Niemiec dla Pana Marka, którego kwota opiewa na 38 893 EUR!

Poniżej decyzja, na której widnieje kwota 32 192 EUR, ale po uwzględnieniu podwyżki obowiązującej w roku 2015 Familienkasse wypłaci Panu Markowi ponad 38 000 EUR.

Decyzja o przyznaniu rekordowego Kindergeld >>>

Pan Marek zgłosił się do naszej firmy w celu uzyskania zasiłku Kindergeld. Początkowo wniosek został złożony dla czwórki dzieci, jednak w trakcie prowadzenia sprawy urodziło się Panu Markowi i jego małżonce kolejne dziecko, które również zostało uwzględnione w procesie wnioskowania o zasiłek. Pojawiły się również dodatkowe pytania ze strony Familienkasse, na które we współpracy z naszym klientem systematycznie odpowiadaliśmy.
Jesteśmy praktykami, znamy niemieckie prawo i wykorzystujemy naszą wiedzę w codziennej pracy, zawsze szukając najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Dziś Pan Marek może cieszyć się wraz ze swoimi pociechami dodatkowym zastrzykiem gotówki mocno przekraczającym 100 000 PLN. Co można zrobić z taką kwotą? Wykupić dzieciom kurs nauki języków obcych, pojechać na wielkie rodzinne wakacje, zrobić w domu remont generalny, spłacić kredyt. Każdy wie, ile różnych wydatków czeka na nas każdego dnia.

Pracujesz w Niemczech i posiadasz dzieci? Zgłoś się do profesjonalistów i uzyskaj zasiłek Kindergeld! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci bezpłatnej informacji.

Banner Promocyjny

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię