Wysyłamy już deklaracje za 2014 rok!

Euro-Tax.pl jako jedna z pierwszych firm zgłasza już deklaracje klientów za rok 2014. Zgodnie z holenderskim prawem, firmy, które nie używają profesjonalnych programów księgowych, nie mają takiej możliwości aż do 1 marca 2015.

Podczas rozliczenia z holenderskim fiskusem warto zwrócić uwagę na to, że im szybciej deklaracja zostanie zgłoszona, tym szybciej podatnik otrzyma decyzję. Firma Euro-Tax.pl jako zarejestrowany Agent Podatkowy w Holandii, podpisując deklarację swoim nr BECON, daje gwarancje, że deklaracja każdego klienta zostanie opracowana w Belastingdienst szybko i sprawnie.

Poniżej nasze pierwsze zgłoszenie, ten klient oczekuje już na swoje pieniądze!

Kto ma obowiązek rozliczenia w Holandii?

Przypominamy, że osoby, które nie są rezydentami podatkowymi w Holandii muszą złożyć deklarację podatkową za rok 2014 do 01.07.2015. W takim przypadku podatnik otrzyma swoją wstępną decyzję jeszcze w 2015 roku. Urząd w Belstingdienst informuje, że jeżeli otrzyma deklarację do 01.04.2015, to podatnik otrzyma decyzję wstępną maksymalnie do 01.07.2015.

Chcesz wiedzieć, jakie dokumenty są potrzebne do rozliczenia? Sprawdź >>>

Jeśli pracowałeś w Holandii, to nie czekaj tylko zgłoś się już teraz! Pamiętaj, że im szybciej złożysz deklarację tym szybciej otrzymasz swoje pieniądze!

Banner Promocyjny

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Paweł, dodano: 25 kwietnia 2017 | 11:23
firma: Euro-Tax.pl
Ocena: 0/0/0/0/1 Czy skorzystał(a)by Pan(i) ponownie z usług firmy?Nie. Szczerze nie ...
Przeczytaj opinię